सरकार विरुद्ध पाल्पामा पनि नेपाली काँग्रेसको विरोध प्रर्दशन

तानसेन तिनाउ निस्दी पूर्वखोला माथागढी मुख्य समाचार रम्भा रामपुर राष्ट्रिय रिव्दीकोट रैनादेवी वगनासकाली समाचार
सेयर गर्नुहोस

नेपाली कांग्रेसले आज काठमाडौंसहित ७७ जिल्लामा सरकारविरूद्ध प्रदर्शन गरेको छ। सोमबार पाल्पा सदरमुकाम तानसेनमा पनि विरोध प्रर्दशन भएको छ । तानसेनको पार्टी कार्यालयबाट दिउँसो १ बजे जुलुससहित निस्किएको र्याली तानसेनका मुख्य सडक र चोक हुदै बिशालबजारमा पुगेर कोणसभामा परिणत भएको थियो ।

संघीय गणतन्त्रका पक्षमा नारा लगाउन र वर्तमान केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारविरूद्ध प्रदर्शन गर्न कांग्रेसको निर्देशन पाल्पामा पनी प्रदर्शन भएको हो। पाल्पाको प्रदर्शन र सभामा नेपाली कांग्रेसका पूर्ब केन्द्रिय सदस्य राजन पन्थले बर्तमान सरकार भ्रष्टाचार र जनबिरोधी रहेको बताउनुभयो । उहाले तथ्य प्रस्तुत गर्दै तथ्यबाट नै यो सरकार भ्रष्टाचार लागेको बताउनुभयो । नेपाली कांग्रेसका पाल्पा सभापती तथा लुम्बिनी प्रदेशका सांसद बीर बहादुर रानाले तनहुँ घटना प्रती बिरोध जनाउदै अहिलेको अधिनायकबादी सरकारबाट जनताले बिकास र समृद्धि देख्न नपाउने उल्लेख गर्नुभयो ।