पाल्पामा हालसम्म समुदायस्तरमा ९४ जनामा कोरोना पुष्टि

अन्तर्राष्ट्रिय तानसेन तिनाउ निस्दी पूर्वखोला माथागढी रम्भा रामपुर राष्ट्रिय रिव्दीकोट रैनादेवी वगनासकाली समाचार
सेयर गर्नुहोस

पाल्पा ३० भदौ २०७७
पाल्पामा मंगलवार सम्ममा ९४ जना समुदायस्तरका मानिसहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय पाल्पाले दैनिक जारी गर्ने सूचना अनुसार मंगलवार सम्ममा १० स्थानीय तहका ९४ जना समुदायस्तरका मानिसहरुमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।
पाल्पाको. माथागढीमा ५ जना, रामपुर नगरपालिकामा २ जना, पूर्वखोलामा १ जना, रैनादेवी छहरामा ६ जना, रम्भा गाउपालिमा १८ जनामा समुदायस्तरमा संक्रमण पुष्टि भएको हो । त्यसैगरी वगनासकालीमा ९ जना, तिनाउमा १० जना, रिब्दीकोटमा १ जना, निस्दीमा ०, तानसेन नगरपालिकामा २५ जना र अस्पताल तथा अन्यमा १७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।
स्वास्थ्य कार्यालय पाल्पाका सूचना अधिकारी ओमप्रकाश पन्थीका अनुसार हालसम्म सवैभन्दा धेरै तानसेन नगरपालिमा समुदायस्तरमा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । अहिलेसम्म निस्दी गाउपालिकामा समुदायस्तरमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छैन् । पाल्पामा अहिलेसम्म कोरोना संक्रमणका कारण २ जनाले ज्यान गुमाएका छन्े भने, १३ जना स्वास्थ्यकर्मी पनि संक्रमित भएका छन् ।