बह्मा कुमारी इश्वरीय विश्व विद्यालय तानसेनले महाशिवरात्री विशेष कार्यक्रम गर्ने

तानसेन
सेयर गर्नुहोस

दयाराज न्यापाने
पाल्पा १४ फागुन
बह्मा कुमारी इश्वरीय विश्व विद्यालय एवम क्षेत्रीय राजयोग प्रशिक्षण केन्द्र तानसेन, पाल्पाले महाशिवरात्रीको अवसरमा विविध कार्यक्रम गर्ने भएको छ ।
सोमवार तानसेनमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा केन्द्रले महाशिवरात्रीको अवसरमा शिवसन्देश रथयात्रा दर्शन, शिव ध्वजारोहण, प्रवचन कार्यक्रम गर्ने भएको हो । सो अवसरमा आगामी फागुन १८ देखी २० गते सम्म मदनपोखराको दमकडा देखी कसेनी सराई, खहरे, देउगिर, वाँसटारी, प्रभास, वर्तुङ हुदै हार्थोक, अर्गली हुदै रिडी वजार सम्म रथयात्रा गर्ने जानकारी गराइएको छ ।
वर्तमान संकटपूर्ण समयमा मानवमा शान्ति प्रेम र अहिंसाको भावना जगाउने उद्देश्यले कार्यक्रमको आयोजना गरिएको बह्मा कुमारी ईश्वरीय विश्व विद्यालय एवम क्षेत्रीय राजयोग प्रशिक्षण केन्द्र पाल्पाले जनाएको छ । कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघ पाल्पाका पूर्व सभापति गोविन्द भट्टराई, सचिव किरण कौशल, यज्ञमूर्ती तिमिल्सेना, लगायतले बोल्नुभएको थियो ।
कार्यक्रमको अध्यक्षता बह्मा कुमारी प्रेमा दिदीले गर्नुभएको थियो भने कार्यक्रमको संचालन बह्माकुमारी तारा र कार्यक्रमको उद्देश्यमाथी प्रकाश बह्माकुमार भानुप्रकाश पौडेलले गर्नुभएको थियो ।