पाल्पा

नेपाली काङ्ग्रेस पाल्पाले संसद विघटनको बिरुद्धमा सोमबार पाल्पा सदरमुकाम तानसेनमा बिशाल बिरोध सभा सम्पन्न गरेको छ । तानसेनको टुडिखेलबाट सुरु भएको र्याली नारायण स्थान, मखनटोल, सिल्खानटोल, हुँदै बिपी चोकमा गएर सभामा परिणत भएको थियो । काङ्ग्रेसको केन्द्रिय कार्यक्रम अनुसार ७७ वटै जिल्लामा विरोध कार्यक्रम गरेको हो ।
बिरोध सभामा संविधान सभा सदस्य काङ्ग्रेस केन्द्रिय सदस्य हरिप्रसाद नेपालले काङ्ग्रेसको कारणले नभै कम्युनिस्टकै कारण सडकमा आउनुपरेको बताउनुभयो । उहाँले सरकार कोरोना संक्रमणको अबस्थामा पनि भ्रष्टाचारमा लागेको बताउनुभयो । नेपालले अदालतले न्याय नदिए जनताले ठेगान लगाउने दावी गर्नुभयो।


कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि नेपाली काङ्ग्रेसका केन्द्रिय सदस्य बद्री पाण्डेले राणाले न्याय गरेको तानसेन कम्युनिस्टले लगातार चुनाव जित्दा झन पछाडि परेको बताउनुभयो । उहाँले कम्युनिस्टले सिद्धाबाबाको बाटो देखाउदै चुनाव जित्ने तर काम नगरेको भन्दै अब त्यो जिम्मेवारी काङ्ग्रेसले लिने बताउनुभयो । पाल्पा र तानसेन पछि पर्नुमा कम्युनिस्टको ठूलो हात रहेको बताउनुभयो । नेपाली काग्रेस पाल्पाका सभापती बीर बहादुर रानाको सभापतीत्वमा सभा सम्पन्न भएको हो ।