पाल्पाका युवकले गरे कोरियामा घाटी रेटेर आत्महत्या Share to Facebook FacebookShare to Twitter TwitterShare to More More गल्याङ सञ्चार २५ मङ्सिर, २०७६ ad दक्षिण कोरियामा रोजगारीका लागि गएका एक नेपालीले आत्महत्या गरेका छन् । पाल्पा स्थायी घर भएका कुशबहादुर थापाले चक्कुले घाँटी रेटेर आत्महत्या गरेका हुन् । थापाले सुसाइड नोट लेखेर स्थानीय समय अनुसार राती ९ बजेतिर आत्महत्या गरेको बताइएको छ । थापाले ५ वर्ष कोरियामा काम गरिसकेको उनीसँगै काम गर्ने साथीहरुले बताएका छन् । मृतक थापाले कुलतको ओभर डोजले होश गुमाउँदै गएको र ईश्वरलाई धन्यवाद दिने आशयको सुसाइड नोट छोडेको बताइएको छ । आत्महत्याको कारण भने खुलिसकेको छैन । ad प्रतिकृया दिनुहोस अष्ट्रेलियामा कार दुर्घटनामा परी स्याङ्जाका दुई विद्यार्थीको मृत्यु श्रावण १४, २०७६ रामपुरका युवा दुईवर्ष देखि मलेसियाको जेलमा जेठ ६, २०७६ साथीलाई सहयोग गर्दा बागलुङ ताराखोलाका प्रकाश गुरुङ कतारको जेलमा बैशाख १७, २०७६ ताजा अपडेट लोकप्रिय galyangfm पाल्पाका युवकले गरे कोरियामा घाटी रेटेर आत्महत्या galyangfm चापाकोटमा लैङ्गिक हिंसा विरुद्ध कार्यक्रम galyangfm वालिङमा पाँच दिवसीय राजयोग मेडिटेसन हुने galyangfm पुतलीबजारमा एक #घर एक करेसाबारी अभियान

पाल्पा,मंसिर २५ ।

दक्षिण कोरियामा रोजगारीका लागि गएका एक नेपालीले आत्महत्या गरेका छन् । पाल्पा स्थायी घर भएका कुशबहादुर थापाले चक्कुले घाँटी रेटेर आत्महत्या गरेका हुन् ।

 पाल्पाका युवकले गरे कोरियामा घाटी रेटेर आत्महत्या Share to Facebook FacebookShare to Twitter TwitterShare to More More   गल्याङ सञ्चार   २५ मङ्सिर, २०७६ ad  दक्षिण कोरियामा रोजगारीका लागि गएका एक नेपालीले आत्महत्या गरेका छन् । पाल्पा स्थायी घर भएका कुशबहादुर थापाले चक्कुले घाँटी रेटेर आत्महत्या गरेका हुन् । थापाले सुसाइड नोट लेखेर स्थानीय समय अनुसार राती ९ बजेतिर आत्महत्या गरेको बताइएको छ । थापाले ५ वर्ष कोरियामा काम गरिसकेको उनीसँगै काम गर्ने साथीहरुले बताएका छन् । मृतक थापाले कुलतको ओभर डोजले होश गुमाउँदै गएको र ईश्वरलाई धन्यवाद दिने आशयको सुसाइड नोट छोडेको बताइएको छ । आत्महत्याको कारण भने खुलिसकेको छैन ।  ad प्रतिकृया दिनुहोस अष्ट्रेलियामा कार दुर्घटनामा परी स्याङ्जाका दुई विद्यार्थीको मृत्यु श्रावण १४, २०७६ रामपुरका युवा दुईवर्ष देखि मलेसियाको जेलमा जेठ ६, २०७६ साथीलाई सहयोग गर्दा बागलुङ ताराखोलाका प्रकाश गुरुङ कतारको जेलमा बैशाख १७, २०७६   ताजा अपडेट   लोकप्रिय   galyangfm   पाल्पाका युवकले गरे कोरियामा घाटी रेटेर आत्महत्या   galyangfm   चापाकोटमा लैङ्गिक हिंसा विरुद्ध कार्यक्रम   galyangfm   वालिङमा पाँच दिवसीय राजयोग मेडिटेसन हुने   galyangfm   पुतलीबजारमा एक #घर एक करेसाबारी अभियान

थापाले सुसाइड नोट लेखेर स्थानीय समय अनुसार राती ९ बजेतिर आत्महत्या गरेको बताइएको छ । थापाले ५ वर्ष कोरियामा काम गरिसकेको उनीसँगै काम गर्ने साथीहरुले बताएका छन् । मृतक थापाले कुलतको ओभर डोजले होश गुमाउँदै गएको र ईश्वरलाई धन्यवाद दिने आशयको सुसाइड नोट छोडेको बताइएको छ ।

आत्महत्याको कारण भने खुलिसकेको छैन ।